Ülegabariidilised veod

Usaldage oma suuremõõtmelise (ülegabariidilise) veose küsimused üle 14-aastase kogemusega professionaalide meeskonnale. Palun täitke hinnapäringu vorm ja meie spetsialistid võtavad teiega lähiajal ühendust.
Kui olete huvitatud suuremõõtmelistest (ülegabariidilistest) veostest ja soovite konsultatsiooni, kasutage palun nuppu „Soovin konsultatsiooni“ ja me vastame meeleldi teie küsimustele.
Ursus Forwarding on üks juhtivaid suuremõõtmeliste (ülegabariidiliste) veoste vedajaid Eestis. Suuremõõtmelised veosed on olnud üks meie põhitegevusi alates ettevõtte algusaegadest. Me armastame seda transpordiliiki selle mitmekesisuse tõttu. Keerukate ja suuremahuliste projektide elluviimine õpetab meile iga kord midagi uut. Igal projektil on oma eripära, geograafilised nüansid ja muud aspektid, mis nõuavad tarnekorralduses aina uute lahenduste leidmist. Ülegabariidiliste veoste vedu on keeruline veoprotsess, mistõttu usaldage see professionaalidele.
Ülegabariidilised veod

Suuremõõtmelised veosed

Suuremõõtmelisi veoseid transporditakse sageli kombineerides mitut transpordiliiki, näiteks mere- ja maanteetranspordi, mis nõuab ulatuslikke teadmisi, maksimaalset täpsust ja keskendumist. Tänu oma kogemustele ja teadmistele saame korraldada oma klientidele kõige keerukamaid ülegabariidilisi vedusid.
ülegabariidiliste veoste vedu

Ülegabariidilised veosed

Ülegabariidilised veod mistahes maailmariiki. Meie ulatuslik partnerite võrgustik asub geograafiliselt peaaegu kõigil maailma mandritel, see võimaldab Ursus Forwardingu spetsialistidel korraldada mis tahes liiki ja mõõtmetega veoste transportimist, praktiliselt meie kliente marsruudi valikul piiramata.

Suuremõõtmeliste veoste liigid

Allpool on teave meie praktikas enam levinumate suuremõõtmeliste (ülegabariidiliste) veoste liikidest.

Põllumajandusmasinad

Meie ettevõtte tegutsemisajal oleme aidanud paljusid Eesti, Läti ja Leedu põllumajandustootjaid, tuues nende poolt soetatud põllumajandusmasinaid kohale erinevatelt tootjatelt, müüjatelt ja oksjonimajadest.
Suuremõõtmelistest (ülegabariidilistest) veostest populaarseimad põllumajandusmasinad on traktorid, kombainid, kultivaatorid, adrad, teravilja kuivatid, tsisternid jm.

Moodulmajad

Üks viimaste aastate populaarseim suuremõõtmeliste (ülegabariidiliste) veoste liik on just moodulmajad. Nende projektide elluviimiseks oleme kasutanud nii maismaatransporti kui ka laevatransporti, viies moodulid kohtadesse, mille geograafilised nüansid ei võimalda tarnimist ainult autotransportiga. Sellistel juhtudel kasutatakse nii autotransporti kui ka meretransporti, mis muudab transpordiprotsessi keeruliseks pusleks, mille kokkupanekuks on vaja väga mitmekülgset kogemust ja maksimaalset keskendumist väikseimatele nüanssidele.

Metsatehnika

Metsatööstuse toodang moodustab olulise osa riigi koguekspordi mahust. Metsandussektoriga seotud tehnikat kasutatakse väga aktiivselt ja sellest tulenevalt imporditakse seda maailma eri riikidest. Ettevõtte tegevuse käigus oleme metsatööstuse suuregabariidilisi (ülegabariidilisi) veoseid transportinud lugematuid kordi, täiendades oma kogemust pisidetailideni.

Meie ettevõttes on kõige populaarsemad metsatööstuse suuregabariidilised (ülegabariidilised) veosed harvarderid, forvarderid, harvesterid, puiduhakkurid, oksakogujad, oksalõikajad ja metsatraktorid, kuid me oleme ka kokku puutunud selle valdkonna teiste masinate, näiteks saekaatri ja puidutöötlemisega seotud seadmete transportimisega.

Tööstusmasinad

Neid masinad kasutatakse peamiselt hoonete ja teede ehituses, sadamatoimingutes, tehastes ja maastikuarhitektuuris. Meie klientide hulka kuuluvad paljud ettevõtted, kelle igapäevane tegevus on tihedalt seotud mainitud masinate kasutamisega. Populaarseimad suuremõõtmelistest (ülegabariidilistest) tööstusmasinate veostest on ekskavaatorid, kraanad, buldooserid, roomikmasinad, laadimistehnika jm.

Transporditehnika

Oma praktikas puutume sageli kokku olukordadega, kus teiste transpordiettevõtete esindajad pöörduvad meie poole küsimusega, kas on võimalik vedada katkist või näiteks oksjonilt ostetud masinat, veokit või muud veomasinat. See on võimalik ja me oleme seda tüüpi veoseid transportinud üsna palju.

Transpordimasinad kuuluvad suuremõõtmelisse (ülegabariidilisse) veoste segmenti, sest transpordiks tuleb kasutada spetsiaalset suuregabariidilist (ülegabariidilist) platvormi.

Tuulegeneraatorid

Taastuvenergia valdkond kasvab kiiresti. 2030. aastaks peab riik tagama vähemalt 45% taastuvate energiaallikate osakaalu riigi elektrienergia lõpptarbimises. Seega valib üha rohkem ettevõtjaid investeerimise sellesse sektorisse. Transpordi seisukohast on tuulegeneraatorid väga massiivsed suuregabariidilised (ülegabariidilised) veosed, mille transportimiseks ei ole enamikul transpordiettevõtetel vajalikke tehnilisi ressursse. Meie käsutuses on kogu vajalik varustus seda tüüpi suuregabariidiliste (ülegabariidiliste) veoste transportimiseks olemas. Tuulegeneraatorite transportimise protsess on piisavalt keeruline ja huvitav, et selle teostamine tooks meile suurt ametialast rahulolu ka meile endile, seetõttu on meil alati hea meel võtta enda peale selliste hiiglaste transport.
Meie teenuste hulka ei kuulu mitte ainult transpordiprotsessi korraldamine ja koordineerimine, vaid ka suuremõõtmeliste (ülegabariidiliste) veoste peale- ja mahalaadimistööde korraldamine, vajalike lubade ja kaasneva transpordi korraldamine ning vajadusel suuremõõtmelise (ülegabariidilise) veose transpordimarsruudi projekti välja töötamine ja kooskõlastamine vastutavate ametitega. Meie kogemus on saadud enam kui 13-aastase eduka tegevusaja jooksul, teostades lugematuid keerulisi ja mahukaid suuregabariidiliste (ülegabariidiliste) veoste projekte.

KKK

Korduma kippuvad küsimused suuregabariidiliste ja ülegabariidiliste veoste tarne kohta:

Kuidas vedada odavamalt?
Suuregabriidiliste (ülegabariidiliste) veoste transpordikulud arvutatakse marsruudi, veose mõõtude ja kaalu alusel. Veoseid, mille laius ei ületa kolme meetrit, saab vedada ilma erilubadeta, seega on ka transpordikulud väiksemad. Üle kolme meetri laiuste suuregabariidiliste (ülegabariidiliste) veoste transportimiseks on vaja suuregabariidilise (ülegabariidilise) veose veoluba. Selline luba tuleb saada igast riigist, mida see veos transpordi ajal läbib. Eriti võidakse nõuda suuremahulistele veostele saatmist spetsiaalselt varustatud transpordiga, et tagada ohutu liikumine kaasliiklejate vahel. Selliste veoste transpordikulud on suuremad. Pöörduge meie spetsialistide poole, et võrrelda eri mõõtudega tehnika transpordikulu ja otsustada, milline on teie jaoks kõige kasulikum variant.

Suuremõõtmeliste veoste positiivse mainega vedu

Parim pakkumine teenusele „suuremõõtmelised (ülegabariidilised) veod“ on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel! Kasutage nuppu "Küsi hinda" ja saage meie pakkumine lühima aja jooksul! Hoolitseme meeleldi teie ülegabariidilise veose transportimise ja sellega seotud ülesannete eest, saades teie usaldusväärseks logistikapartneriks!

Tööaeg

  • E9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • K9.00 - 17.00
  • N9.00 - 17.00
  • E9.00 - 17.00
  • L -
  • P-

Kontakt

Suur-Jõe tn 60, Pärnu maakond, Pärnu linn,
8004 Estonia

+372 5556 7057

E-post: info@ursusforwarding.ee

Jälgi meid